ANKARA NALLIHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul ve Kurum Müdürlerimiz Kaymakamımız Murat KAHRAMAN İle Tanıştı

          İlçemize yeni atanan Kaymakam Murat KAHRAMAN, 2017-2018 eğitim öğretim döneminin başlamasıyla beraber, okul müdürleriyle ilk defa bir araya geldi.          Kaymakamlık makamında düzenlenen eğitim öğretim değerlendirme ve okul müdürleriyle tanışma toplantısına, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram BENLİCE, Şube müdürleri Rahmi ÇALIŞKAN ile Engin ARIKAN ve okul/kurum müdürleri katıldı.                   Kaymakamımız Murat KAHRAMAN, bilindiği üzere ilçeye yeni atandığını ve henüz okul ziyaretlerine başlayamadığını, ama en kısa süre içinde tüm okullara ziyaretlerde bulunacağını söyledi.                Okul müdürleri, okullarının sorunlarıyla ilgili Kaymakamımız Murat KAHRAMAN’a bilgi verirlerken, Nallıhan ilçesinin eğitim/öğretimde oldukça iyi noktalarda bulunduğunu kaydettiler.           İlçe Kaymakamı Murat KAHRAMAN, eğitimi çok önemsediğini belirterek, geleceğin teminatı olan çocuklarımızı, bilim adamlarını, doktorları, mühendisleri velhasıl, ülkemizi yönetecek nesilleri şimdiden iyi yetiştirmek zorunda olduğumuzu, bu nedenle eğitim öğretimin çok önemli olduğunu sözlerinie ekledi.            Kaymakam KAHRAMAN, katılımcılara teşekkür ederek, 2017-2018 eğitim öğretim döneminin hayırlı uğurlu olması temennisiyle toplantıyı sonlandırdı.
Okul ve Kurum Müdürlerimiz Kaymakamımız Murat KAHRAMAN İle Tanıştı

Yazı Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No 30 Nallıhan Hükümet Konağı Kat 1 Nallıhan / Ankara - 0312 785 20 09 0312 785 30 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.