ANKARA NALLIHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Meslek Liselerinde Açılacak Yeni Bölümler İle İlgili Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

   İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bayram BENLİCE´nin katılımıyla düzenlenen toplantıda İlçemizde bulunan meslek liselerinde açılması planlanan bölümler ile ilgili yapılan alan çalışmaları okul müdürlerimizce sunuldu.     İlçemizde gelişen sanayi, madencilik ve enerji sektörünün ihtiyaçlarına karşılık Şehit Ömer Boztepe ÇPAL´ nde "Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı", Fettah Güngör MTAL´ nde "Metal Teknolojisi Alanı altında Kaynakçılık Dalı" , Şehit Hulki Beydili MTAL´nde "Hasta ve Yaşlı Bakımı Alanı altında Hasta Bakımı ve Yaşlı Bakımı Dalları" açılması planlanmaktadır.    Bu alanlar ve dallar ile ilgili yapılan alan çalışmaları hazırlanan sunumlar ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bayram BENLİCE´ye sunuldu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bayram BENLİCE "Bu alan ve dalların açılması neticesinde mesleki eğitimin kalitesi artacak ve İlçemizde gelişen sanayi,madencilik ve enerji sektörünün ihtiyaç duyduğu eleman ihtiyacını karşılayacaktır" dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bayram BENLİCE yapılan çalışmalardan dolayı okul müdürlerimize teşekkür ederek toplantı sona erdi.
İlçemiz Meslek Liselerinde Açılacak Yeni Bölümler İle İlgili Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

11-12-201711-12-201711-12-201711-12-201711-12-2017

Yazı Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No 30 Nallıhan Hükümet Konağı Kat 1 Nallıhan / Ankara - 0312 785 20 09 0312 785 30 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.