ANKARA NALLIHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BAYRAM BENLİCE´NİN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BAYRAM BENLİCE´NİN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren, millet olma iradesini ve kardeşliği en üst düzeyde hissettiren, kırgınlıkları affettiren bayramlar, mutluluk ve huzur dolu bir ortam meydana getirmeleri ile inanç ve kültür medeniyetinin en temel unsurlarındandır.

Bayramlar dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma günleridir. Bayramlar kardeşliğimizin pekiştiği, birlik ve beraberliğimizin güçlendiği günlerdir. 

Bu mübarek günlerde şehitlerimizi, gazilerimizi ve dünyanın herhangi bir yerinde zulüm gören müslüman kardeşlerimizi unutmuyor ve şükranla anıyoruz. Minnet ve şükran duygularının ifadesi olarak şehit ailelerinin, gazilerimizin, anne-babalarımızın, aile büyüklerimizin, kimsesiz yaşlılarımızın, engelli vatandaşlarımızın, sevgi ve çocuk evinde kalan çocuklarımızın, mazlumun ve ihtiyaç sahiplerinin ziyaret edilmesi gönüllerinin alınması insani değerlerin gereğidir. Sahip olduğumuz imkânları ihtiyaç sahipleri ile paylaşmak bizim örfümüzün temel şiarlarındandır. 

            Bu duygu ve düşünceler içerisinde, hep bir arada huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, tüm Müslüman aleminin, Milletimizin, eğitim çalışanlarımızın, velilerin ve sevgili öğrencilerimizin Kurban Bayramını en içten duygularımla kutlar, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir bayram diler sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               Bayram BENLİCE

                                                                                                                                                                                                                                                                     Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yazı Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No 30 Nallıhan Hükümet Konağı Kat 1 Nallıhan / Ankara - 0312 785 20 09 0312 785 30 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.